Koš

Disney Channel // Reklamka

19. srpna 2009 v 16:38 | BbEeLlUuSsHhKkAa :D
Zdrojíček→(w)

Tak kdo udelal nejlepčí??Obrázek “http://www.pixelsduh.com/graphics/images/music//music3.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

1. Miley Cyrus
2. Selena Gomez
3. Emilly Osment
4. Ashley Tisdale
5. Jonas Brothers

Miley Cyrus ↓
________________________________

Selena Gomez ↓

_________________________

Emilly Osment ↓

Mitchel Musso↓


_______________________________

Ashley Tisdale ↓

__________________________

Jonas Brothers ↓

Jak se máš?

7. července 2009 v 9:04 | BbEeLlUuSsHhKkAa :D
Klikni na ikonku podle toho jak se dnes máš.
Jak se máš?

Styl Rock

18. června 2009 v 15:06 | BbEeLlUuSsHhKkAa :D
Zdrojík→(w)

Uběhlo již deset let od doby, kdy se Alessandro Santopaolo a Massino Bianco rozhodli spojit své síly dohromady a rozběhnout společně byznys. Utvořili skvěle se doplňující tým kadeřníků, kteří dělají radost stovkám zákazníků v průběhu celého roku, a nutno podotknout, že zájem o ně je obrovský.

Po dlouhém úsilí a těžké dřině jsou dnes kým jsou a tvoří ty nejúžasnější stylové rockové účesy, jaké jste kdy viděli. Každý jednotlivý model je výsledkem originálního experimentu šikovných ručiček kadeřníka, a musí se nechat, že výsledkem skutečně velkolepým.

Dvojice italských mladíků se za léta v podstatě odnikud vypracovala na takovou úroveň, že v současné době mají celkem dvanáct samostatných poboček - salóny nazvané Contesta Rock Hair Store. Jedenáct z nich je v Itálii, a jedna v Miami v USA.

Značka Contesta Rock Hair také organizuje kurzy česání a přehlídky účesů, čímž jistě ještě zvyšuje svou popularitu. Odborníci "vlasového kouzlení" pak pod štítem této značky předvádějí své umění po celém světě. A fotky jejich výtvorů se už nejednou objevily na titulních stranách prestižních časopisů.

Alessandro Santopaolo a Massino Bianco byli dokonce v roce 2004 oceněni cenou nejprestižnějších účesů na Londýnské Global Business Salon Awards ceremonii. Stejnou cenu pak získali znovu o dva roky později. O tom, že si ji opravdu zasloužili, není pochyb.Všechny jejich účesy jsou naprosto úchvatné, zajímavé, živé, energické, prostě úžasné. Pokud byste tedy také měla ráda na hlavě něco sexy, zajímavého, bláznivého, rozverného nebo provokativního, určitě se nechte inspirovat.

Pojem rockový styl je bezesporu velmi rozšířený. Nejde ovšem jen o styl hudební, jak je to v povědomí lidí obvykle zakotveno, ale také o jistý druh oblékání a image jako takového. Do rockového stylu patří neodmyslitelně černá barva - oči, nehty, vlasy, oblečení a samozřejmě celá řada doplňků, jako jsou náramky, pásky s pyramidami nebo lebkami či masivní prsteny. Jak říkají sami vyznavači rocku, nejde jen o hudbu, ale o životní styl.

Rock je souhrnný pojem pro mnoho hudebních žánrů s kořeny v 50. letech minulého století. Jako nástroje se nejčastěji používají kytara, baskytara a bicí, ale mohou se objevit i varhany či piáno.

Rock představuje adaptaci rythm and blues a bělošského country and western. Rocková hudba vychází z těchto kořenů, ale v průběhu svého vývoje byla ovlivněna i jazzem, vážnou neboli klasickou hudbou, minimalismem, folkem, populární hudbou, elektronickou taneční hudbou i vlivy celé řady subkulturně-hudebních žánrů, jako je punk či metal. Rock je výrazný směr populární hudby a byl jednou z hlavních součástí popkultury konce 20. století, a to jak v oblasti hudební, tak i módní.

Styl Army

18. června 2009 v 15:06 | BbEeLlUuSsHhKkAa :D
Zdrojík→(w)
ato móda přišla v 60letech z Ameriky a stala se ihned velice populární. V této době plné nepokojů, válek a nestability se voják stal hrdinou.

Obyčejní lidé začali nosit maskáčové oblečení i v běžném životě a tato móda se stala neuvěřitelně populární.

Postupně sice tato móda ve 20letech pomalu upadala, ale nyní se opět vrací. Muži v Americe nenosí maskáčové oblečení jen do přírody, na hony nebo na venkov, tento styl se nosí i ve městech.A je velmi slušivý. A dokonce i ženy si pomalu začínají oblibovat maskáčové oblečení, protože mužům přijde velmi sexy. Krátká maskáčové sukně nebo maskáčová tílka vypadají úžasně. U mužů jsou nejoblíbenější maskáčové kapsáčové kalhoty, většinou šikmo posazené kapsy bývají vepředu a nakládané kapsy jsou s patkami, a vzadu dvě velké kapsy.

Záševky na kolenou. Materiál je většinou čistá bavlna. A k těmto kapsářům se nosí černé nebo hnědé masité pásky se stříbrnou sponou.

Velmi oblíbené jsou spony ve tvary lebky. Kromě kalhot se nosí i maskáčová široká trika, která se dají nosit naprosto univerzálně a kamkoliv.


Mužům sluší i maskáčové klobouky nebo kšiltovky, které mohou být i v tmavě zelené nebo hnědé barvě. Vypadají úžasně a navíc ochrání i proti prudkému slunci nebo zahřejí hlavu v mrazu.

Takže se nebojte vyjít v maskáčovém stylu na ulici, je to módní a slušivé.

"Mám hrozně rád army styl. Připadám si v něm, že jdu prožívat nějaké ohromné dobrodružství a navíc moje přítelkyně tento styl zbožňuje.

Vždycky když jdu na rande, vezmu si na sebe něco maskáčového, protože je z toho úplně nadšená," chlubí se 23letý student vysoké ekonomické školy Jan Klapka.

Chcete-li být opravdu originální, můžete si pořídit i neprůstřelné vesty, které jsou vyrobené podle nejnovějších technologií a splňují požadavky na prvotřídní kvalitu.

Styl Retro

18. června 2009 v 15:05 | BbEeLlUuSsHhKkAa :D
Zdrojík→(w)
V osmdesátých letech pravděpodobně každá slečna či mladík toužili po tom mít rockovou kapelu a stát se hvězdou. Podařilo se to sice málokomu z nich, ovšem image si změnili snad úplně všichni a rovné dlouhé vlasy v kombinaci s výstředními klobouky, či naopak krátké kudrnaté "afro" jste mohli vidět doslova na každém rohu. A i dnes se najde nějaký ten nadšenec, či možná čas od času i netušící fanoušek stylu 80. let, doby svůdných objemných lokýnek, ohonů na stranu a tmavých rozverných rockových účesů.

Účesy 80. let se nesou především v duchu originality osobnosti a hravé rozvernosti, což jsou bezesporu vysoká esa i v dnešní době. Samozřejmě v letech osmdesátých řada dam s velkým potěšením tuto originalitu kopírovala od celebrit z televizních obrazovek, zatímco dnes je volba účesu z " osmdesátek" spíše výsledek rozvažování v kombinaci s vlastním vkusem, popřípadě rady kadeřníka.

Mohutná trvalá, či krátké hladké účesy už dnes až tolik neletí, ale rebelské rockové rozverné "háro" je v kurzu stále. Navíc, pokud jde o účes, všichni jste již určitě nejméně stokrát slyšeli, že nejdůležitější je přizpůsobit jej tvaru obličeje, a také potřebám daného uživatele, takže pokud někomu sedí "osmdesátky", proč ne...Většina sestřihů z osmdesátých let nejspíš na první pohled vypadá naprosto totožně, a možná je to částečně pravda - fenomén krátkých foukaných účesů je snad nezapomenutelný, ovšem jejich kouzlo se skrývá ve velké variabilitě na malém prostoru. Za použití všemožných stylingových prostředků bylo možno tvořit skutečné zázraky, a vzhledem k tomu že osmdesátá léta byla skutečně hravá, slečny a dámy se rozhodně vyřádily. Dnes jsou technologie a možnosti úpravy vlasů navíc ještě širší, takže " kreativci" se jistě uplatní.

Celkově vzato, slečinky kopírující hvězdy filmových pláten a zničené vlasy od trvalých asi nebyly nejlepším tahem, ale každá mince má dvě strany, a tou druhou je v případě účesů z 80.let především variabilita a svěžest. V kombinaci s charismatickou osobností je pak naprosto neodolatelná.

Ulice evropských měst

18. června 2009 v 15:04 | BbEeLlUuSsHhKkAa :D
Zdrojík→(w)
Pouliční móda je způsob vyjádření originálního stylu i sama sebe. Slouží jako zdroj inspirace pro módní nadšence i obyčejné lidi z celého světa. Stává se tak něčím, jako je zdrcadlo ducha času. V obležení globalizace můžeme v ní pozorovat souboj mezi vlastním stylem a uniformitou, kterou do nás cpou horem dolem obchodní řetězce. Všude kolem nás poskakuje a vyskakuje slovo "trend" a otravuje nás otázkou, jestli chceme být "trendy". No proč ne, ale někdy zapomínáme, že to chtění v nás zabíjí individualitu a ničí pocit originality. U Francouzů, Dánů, Švédů i Američanů nejnovější trendy v módě zřejmě nehrají tak velkou roli. Výhoda této módy je, že vám nezruinuje peněženku. Nutí vás jen přemýšlet. Není o spoustě peněz, nakupování či držení stylu s módní celebritou. Předností je originalita a schopnost v aplikování stylu a designu a hlavně vědět, jak to nosit. A jak se "nosí" jinde, než u nás?

Izrael

Jejich pouliční móda je pestrá, patří k nejvíce originální na světě. Dokonce ilook - izraelský Street fashion blog vyhrál Streetclash - mezinárodní módní turnaj módy z ulice.Berlín

V módě se odráží kosmopolitní a multikulturní duch města. A tak se jí snaží zachytit Stil in Berlin - projekt dokumentující módu ulice v hlavním městě. Na svém MySpace autoři svěřují, proč s tímto projektem vůbec začali. Nechali se inspirovat jinými blogy, převážně z Londýna a New Yorku, a protože Berlín je plný originality, mohli ihned začít. Fotografie získávají denně v ulicích Berlína a jejich výběr osob je naprosto spontánní.Stockholm

Móda je velmi bujará. Neokázalé modely nenajdete jen v centru, ale i na předměstí. Inspirovat se můžete na Stockholm Street Style . Stránka je celá ve švédštině, ale text není v tomto případě důležitý, nejdůležitější jsou fotografie zachyceny v hlavním městě Švédska.

Paříž

Ženy jsou okouzlující, elegantní a romantické. Libují si v kvalitních kabelkách, klidně na ni škudlí i několik let (jen žádné napodobeniny!), šátcích (s těmi umí přímo kouzlit), baretech a luxusních doplňcích. Upřednostňují tmavší barvy, křiklavým se spíše vyhýbají. Za to rty jim vždy září sytě červenou. Vyhýbají se džínám. Uvidíte je spíše v černých klasických kalhotech a klidně i teniskách. Mají fantazii, smysl pro detail.

Londýn

Ten je pulzující, šílený a agresívní. Hlavním heslem je provokovat a šokovat. Extrémně úzké džíny, nadměrná trička a Conversky - bez nich by to ani nešlo. Londýn jakožto Mekka evropské módy, má plno blogů. Nejoblíbenějšími londýnskými lovci jsou The Style Scout nebo London Street Fashion, kde si můžete na mapě najít módu specifickou pro určitou část Londýna.

Tokio

V hlavném městě Japonska převládá minimalismus, ale u mladých dívek vévodí hlavně módní styl Lolita. Tato subkultura zahrnuje několik podkategorií, kde patří kupříkladu "Gothic Lolita" (napodobuje vzhled viktoriánské porcelánové panenky), "Classic Lolita" (je více tradiční) a "Sweet Lolita" (hodně dětinská, pastelové barevné oblečení, spousty krajek a pásky). Kombinace nevinnosti a dětinskosti tam zkrátka frčí.

Helsinki

Nebo snad spíše hell-sinky? V oblečení uznávají demokracii. Oblékají si co chtějí a kde chtějí. Mezi mladými letí styly jako Gotická Lolita a Glam-rock.

Moskva

V Moskvě se klade se na módu velký důraz. Moskvanky jsou šik a dokonalé kombinují značkové věci s levnými.

Styl Goth(gotik)

18. června 2009 v 15:03 | BbEeLlUuSsHhKkAa :D
Zdrojík→(w)

Pojem "ghotický" (česky gotický) ještě souvisí s dávnou dobou středověku, kdy období renesance takto hanlivě označilo umění barbarů. Až doba romantismu ocenila duchovní nádheru a tajemno gotické doby.

Moderní Gothic style vznikl na počátku 80. let jako součást punkového hnutí v Anglii a USA. Stejně jako punk i Gothic style odmítá většinu společenských hodnot a morálních měřítek. Gothic style nachází krásu tam, kde to jiní považují za šílené a smutné. Temný a depresivní životní styl se vyvinul díky podpoře tehdejších filmů a hudebních kapel.

Od 80. let se oděvy příliš nezměnily, snad se jen šatník gothů obohatil o novodobé materiály jako například latex, obojky na krk, odvážné a erotické oblečení. To má za příčinu, že si lidé někdy Gothic style spojují s fetišismem.

Gothic style je velice těžké jakkoli charakterizovat. Kolik vyznavačů tohoto stylu, tolik názorů. Člověk Gothic je každý jiný, nejsou žádné parametry, které by platily pro každého. Snad jen to, že chtějí být sami sebou, nemají potřebu se kamkoli zaškatulkovávat v současné společnosti, odsuzují stádový efekt lidí, kteří slepě následují módní trendy. Goth považuje za nutnost být sám sebou i v morbidním slova smyslu. Žijí podle svého uvážení, nikoli podle "morálních" norem dnešní falešné společnosti. Cítí se být odlišní, společnost se na tyto lidi dívá skrz prsty, proto se rádi shlukují do skupin. Lidé si hned představují, že chodí ven v noci a ještě na hřbitovy, že vyvolávají duchy, jsou satanisty, věští z křištálové koule a jejich oblíbeným mazlíčkem je netopýr. Není tomu tak, jen chtějí jít vlastní cestou. Považují se za něco, co nezapadá do dnešní doby.

A teď k módě. Gothic styl tak trošku potlačuje pohlaví… muži v sukních, nalakované nehty, ženy v těsných kalhotách a s řetězy. Gothic móda si libuje v množství řetězů, pásků a obojků s hroty, množství zipů, stříbrné spony, transparentnost materiálů a pod nimi se rýsující černé krajkové prádlo, roztrhané punčochy na podvazcích. Bohatě využívá motivy lebek, křížů, pentagramů, rakví, motivy ohně například jako potisky na oděvy nebo jako našité aplikace.


Mužská móda tohoto stylu je velice extravagantní. Jsou to dlouhé široké sukně s mnoha pásky, kapsami a kovových druků nebo velice úzké kožené či proužkaté kalhoty. Upnutá trika jsou velice často průsvitná, doplněná o černé klasické sako nebo mikinu s nějakým "hrůzostrašným" potiskem. Vše doplněno o kožené obojky s hroty někdy překvapujících rozměrů.

Ženy nosí nejčastěji různé typy vypasovaných šněrovacích korzetů, úzké cigaretové kalhoty nebo naopak široké sukýnky doplněné podkolenkami, oblíbené jsou také šatičky. To vše doplňují masivními stříbrnými řetězy na krk, nejoblíbenější je opět veliký kříž. A obuv? Měla by být vysoká a těžká s masivní podrážkou. Oblíbené jak u mužů tak i u žen jsou tzv. glády.

Jak už bylo řečeno, černá barva neodmyslitelně patří k tomuto stylu, ale použít můžete i temně modrou, fialovou či krvavě červenou. Materiál je nejčastěji samet, kůže, krajka a různé druhy síťoviny.


Z účesů nejčastěji vídáme dlouhé, rovné, černé vlasy někdy i s krátkou ofinkou. Ale vlásky mohou mít i červené či fialové. Co se týče make-upu, tam jsou také víceméně pravidla stanovena. Kombinuje černou a bílou barvu. Bílá barva se používá na pleť, čím světlejší pudr, tím lépe, tvář by měl působit jednolitě až "posmrtně". Oči by měly být výrazně orámované černou tužkou a doplněné o šedivé oční stíny, rty by měly být taktéž výrazné. Je jedno, zda použijeme tmavě červenou či tmavou fialovou rtěnku. A samozřejmě nesmí chybět černě nalakované nehtíky

Jako všechno kolem nás, i tento styl ovlivňuje známé osobnosti, jako například dechberoucí styl Marylin Mansona nebo i proslulé světové návrháře. Ten kdo alespoň trochu sleduje módu, určitě si vybavuje nezapomenutelnou morbidní a strhující kolekci pro jaro 2006 módního génia Johna Galliana pro značku DIOR.

Návrhář si šel pro svou inspiraci až k těm nejtemnějším zdrojům, na hřbitovy, až k samotnému satanovi či Drákulovi. Kolekce je skvostná, autentická, některé modely vypadají jako by se brodily krví… Úžasné!

Styl Electrochoc

18. června 2009 v 15:03 | BbEeLlUuSsHhKkAa :D
Zdrojík→(w)
Co je to vlastně styl Electrochoc? Hlavní myšlenkou je "dívat se na svět" růžově. Electrochoc je určen také lidem, kteří módu neberou jen vážně, ale také s humorem. Hlavním cílem tohoto stylu je oživit outfity pomocí veselých, kontrastních nebo křiklavých barev, skloubit eleganci se sportovně laděným oděvem a nezapomenout také na exotické motivy, které jsou v dnešní módě snad všudypřítomné.

Electrochoc a barvy
Typickou barvou tohoto stylu je růžová, nicméně protože se jedná o módu pro mladé lidi, ani jiné odstíny křiklavých a živých barev nejsou na škodu.

Styl electrochoc - jaké látky jsou pro něj typické?

Styl electrochoc je typický nejen díky zářivým barvám, důležitou roli zde hrají také tkaniny. Nejcharakterističtější jsou pro něj například pryžované plátno, kepr nebo dokonce recyklovatelné plasty. Také syntetické, proužkované nebo tečkované látky. Důležitou součástí tohoto stylu jsou také grafické motivy, a to doslova. I vy si můžete pomocí batikování svůj vlastní outfit ve stylu Electrochoc, stačí se pouze inspirovat stylem graffiti a zapojit svou představivost. Také květinové materiály, připomínající trochu styl hippies, jsou pro electrochoc skvělou volbou.

Jaké oblečení je typické pro styl electrochoc?

Existuje spousta druhů oblečení, které se hodí pro styl electrochoc. Patří mezi ně krátké letní šaty, polodlouhé kabáty, dlouhé, pravoúhlé bundy, sportovní saka, krátké kombinézy, městské nebo plážové kraťásky, "obrácené sukně", volánové halenky nebo košile s volnými rukávy.

Styl electrochoc pamatuje také na módní doplňky

Také módní doplňky jsou důležité, pokud se chcete na léto "zahalit" do stylu electrochoc. Typickými doplňky pro tento styl jsou pruhované šátky nebo čelenky, opasky s exotickými motivy, šperky s extravagantními, grafickými motivy, plátěné nebo kožené kabelky či obuv. Zkuste si také vytvořit trendy outfit ve stylu Electrochoc!

Styl Lolitka

18. června 2009 v 15:02 | BbEeLlUuSsHhKkAa :D
Zdrojík→(w)

Lolitka je název pro malé holčičky. Tento styl pochází z 19.století, kde se dívky a ženy oblékaly jako panenky, jejich šaty byly plné krajek, volánků, stužek a mašliček. Takové šaty neměly nic společného s erotikou. Lolita styl je styl mladých dívek (14-30 let), který připomíná styl viktoriánských porcelánových panenek.

Tento módní i životní styl původem pochází z Japonska, rozšířil se kolem roku 1998, a to zásluhou japonské rockové kapely Malice Mizer. Kytarista a kapelník této skupiny Manu proslavil tento styl, je módním návrhářem, tento styl sám nosí a mezi lolitkami je všeobecně uctívaný. Vlastní svůj butik pod názvem Moi Meme Moitié a je zakladatelem stylů Elegant Gothic Lolita a Elegant Gothic Aristokrat.


Lolita styl je stále nejvíce oblíbený v Japonsku, hlavně v Tokiu, tady se scházejí v Yoyogi Park nebo na Harajuku Station. Ale proniká i na jiné kontinenty, i do Evropy, především do Švédska a Německa.

Většina dívek se takto převléká jen na koncerty japonských skupin, jiné v tomto oděvu chodí na sešlosti Lolitek či na procházku a některé tomuto stylu natolik propadly, že v něm chodím kamkoli i do školy.

Pravý styl lolitek se řídí striktním pravidly a rozlišujeme několik hlavních znaků. Tím nejdůležitějším je široká sukně sahající ke kolenům, je bohatě zdobena volány a krajkami. Měla by působit trochu starodávně jako sukýnky porcelánových panenek.


Pod sukně či šatičky tyto dívky nosí spodničky pro udržení zvonového tvaru sukně. Aby při jakémkoli pohybu nebylo vidět to, co vidět být nemá, nosí pod spodničky "bombarďáky" s krajkovým lemem.

Dále by lolitky neměly mít odhalená ramena, neměly by jakkoli provokovat nebo být sexy. Pro některé druhy těchto dívenek je nepřístupný korzet, protože by mohl být nějakým způsobem sexy. Dalším jejich znakem jsou ozdoby na hlavu jako jsou krajkové čelenky, veliké mašle či čepičky. Správná lolita se neobejde bez podkolenek, vzorovaných punčoch a vysokých bot na platformě.
FOTOGALERIE
a1a2a3
a4a5a6

Rozlišujeme několik hlavních stylů lolitek, podle jejich ošacení. Tak například Gothic Lolita, ta kombinuje barvu bílou a černou, ale povětšinou to jsou černé šaty doplněné bílými krajkami. Na krku nosí často motiv kříže i líčení je výrazné. Tato vizáž působí velice tajemně, drsně, tak upírsky. Ale pozor, nezaměňovat se stylem Goth. Další je Sweet Lolita, tato dívka je jako "z cukru", nosí pastelové barvičky, například růžovou, světle modrou, světle žlutou s velikým množstvím kraječek. Někdy si potrpí na sladké vzorované materiály.

Jiným stylem je Classic Lolita, šaty v tomto stylu jsou méně krajkované, ale o to více mají volánků. Působí elegantně a starodávně, vyznavačky tohoto stylu mají rády květinové vzory. A nejmoderněji působí styl Punk Lolita, který je úzce spjat s Visual Kei a samozřejmě s punkem. Jediným a zároveň hlavním rozdílem je sukně, musí být jak jinak než široká, krajková a s volány. Tento styl kombinuje kárované vzory, asymetrická střihová řešení, černou barvu, potisky na šatech. Doplňky jsou pruhované podkolenky, připínací špendlíky, kravaty. Působí velice tajemně.


A rozlišujeme i další styly lolitek, které ovšem už nejsou tolik rozšířené. Tak třeba Wa-Lolita, která upřednostňuje japonské kimono, Kurorori Lolita celé v černém, Shirorori Lolita celá v bílém, Elegant Gothic Lolita, to je styl založený Manou, hodně elegantní. Zde jsou i povolené dlouhé sukně. Dále si můžeme představit třeba Erololi Lolita, ta jediná může působit sexy, potrpí si na krajkách a spodním prádle nebo Qi-Lolita, ta se inspiruje čínskou módou.

Nezbytnou součástí oděvu každé lolitky jsou doplňky a hodně na nich nechává záležet. Častým omylem je domněnka, že taková dívenka by neměla nosit brýle. Opak je pravdou, ale samozřejmě musí být přizpůsobeny tomuto nevinnému stylu.

Náhrdelníky povětšinou nenosí, spíše obrovské kříže nebo krajkové obojky. Skvěle oděv doplňují starodávné brože, síťované rukavičky, vějíře nebo krajkovaná paraplíčka. Lolitky si někdy v ruce drží plyšáky, třeba medvídka pandu nebo panenky, ale hlavně ne Barbie, prosím.

Další nepostradatelnou částí oděvu jsou podkolenky, v menší míře i nadkolenky. Nosí například jednobarevné černé s bílou mohutnou krajkou na lemu nebo vzorované bavlněné podkolenky, či podkolenky zvonové. Oblíbené jsou i ponožtičky s krajkovým lemem nebo jednobarevné punčocháče, měly by být neprůhledné bez lesku a když už pleťové, tak s podkolenkami navrch.
Lolitky nikdy nechodí bosky.

Důležité jsou i boty. Nejmódnější jsou na platformě vysoké minimálně 10cm, ale jsou nepohodlné, proto lolitky nosí různé infantilní střevíčky se zakulacenou špičkou na nízkém podpatku nebo balerínky se zavazováním kolem nohy. Pokud se chcete stát lolitkou, zapomeňte na prošmajdané tenisky, špičaté boty, na ostrý jehlový podpatek nebo žabky.

A líčení lolitek? Na prvním místě stojí roztomilost, nikoli být sexy. Sweet lolitky si pouze tvář napudrují a jemně zvýrazní řasy a rty růžovou rtěnkou. Gothic Lolita si může dovolit výraznější tajemné líčení, například tvář přepudrovat bílým pudrem (vzhled tváře jako z porcelánu), rty nalíčit rudou rtěnkou, výjimkou není ani barva rtěnky modrá či černá, a oči zvýraznit tmavými stíny a řasenkou.

Celým dojem lolitky musí být samozřejmě podpořen vybraným chováním. Zapomeňte na sprosté výrazy, buďte milá a každé vaše chování podřiďte svému stylu, uvědomte si, že jste roztomilá lolitka.

Móda je o tom být kreativní a výjimečný. Měly byste si vždy udržovat svou jedinečnost, i když následujete jistý módní styl.

Styl Tomorrowland

18. června 2009 v 15:01 | BbEeLlUuSsHhKkAa :D
Zdrojík→(w)

Styl Tomorrowland symbolizuje jemnost a kompaktnost. Typické jsou pro něj dekorativní úpravy outfitů, a to nejčastěji v kontrastních barvách nebo pomocí netradičních doplňků. Ústředním motivem tohoto stylu je důraz kladený na horní část outfitu. Pro ženy jsou typické nařasené halenky nebo vrstvené blůzky, pro muže pak rozevláté, pohodlné košile. Hlavním materiálem je hedvábí, které působí dojmem elegance a luxusu.

Tomorrowland pro ženy

Styl Tomorrowland je hravý a nabízí spoustu možností kombinací. Pro ženy je charakteristický několika hlavními prvky. Patří mezi ně například krátké, barevné bundy, volánovitá bolera, sportovní kabátky na zip, zvýšený pas, sukně podobné spodničkám, plisované sukně, uvolněné oblečení s výraznými, barevnými potisky, volné svetříky s výšivkami jarních motivů.

Tomorrowland pro muže

Typickými prvky stylu Tomorrowland pro muže jsou například zkrácené bundy, které se stávají stále oblíbenějšími. Tomorrowland si oblíbí také muži, kteří milují rozevláté košile se vzory a potisky, kterým nechybí netradiční design límečku. Hlavním prvkem jsou také úzké džíny, volány na rukávech nebo hrudníku, košile s nabíranými rukávy, tričko navrstvené přes košili nebo svetr. Důležité jsou také slaměné klobouky nebo kravaty s nařasením. Ostatně, prohlédněte si fotografie, které skvěle a výstižně charakterizují tento oblíbený styl.

Hlíšky slavných

18. května 2009 v 19:46 | BbEeLlUuSsHhKkAa :D
Zdrojík→(w)
Will Smith
Ještě v žádným filmu jsem neumřel! A přitom bych takovou roli docela bral: jenom bych na place ležel - a ještě za to bral prachy!
Jiří Žáček
Láska hory přenáší, ale s blbostí ani nehne.
John Lennon
Říkáš: miluji déšť, když však prší, jdeš se schovat, abys nezmokla. Říkáš: miluji slunce, když však svítí, jdeš se schovat do stínu. Mám strach, že mi jednoho dne řekneš: miluji tě.

Casanova

Zamilovanost se pozná nejen podle toho, že jeden nepoznává nedostatky na druhém, ale že i sám sebe nepoznává...

Jim Carrey

Nejím pšenici. Nejím mléčné výrobky. Nekouřím cigarety ani trávu. Žiji velmi skromně. Přemýšlím jen o tom, čeho dalšího bych se mohl vzdát.

Oldřich Fišer, spisovatel

Zima je roční doba, ve které se snažíme udržet v bytě takové teplo, jaké tam bylo v létě, kdy jsme nadávali na nesnesitelná vedra.

Charlize Theron

Svůj osud můžete ovlivnit jedině tím, že strávíte každičký den ve společnosti lidí, které milujete.Že si jich budete vážit. To je to jediné, co můžete mít v životě pod kontrolou.

Woody Allen

Když můj film udělá ještě aspoň jednoho dalšího člověka nešťastným, pak jsem splnil svůj úkol.
Robert Fulghum
Je velký rozdíl mezi první láskou a okamžikem, kdy na lásce poprvé záleží.

Oscar Wilde

Zamilovat se do sebe - to je románek na celý život.

James Blunt

Sláva je jed, který dostáváš po malých dávkách.

John Lennon
Láska je nejkrásnější trápení, které tkví v ponížení lidské hrdosti...

Jean de la Fontaine
V celém životě se varuj posuzovat lidi podle vzhledu.

Božena Němcová

Neumí-li hudebník do nástroje duši vdechnout, není-li prodchnut živoucí láskou k umění, je všední šumař, a chladná zůstane mysl posluchačů.
Obrazek

Erich Maria Remarque


Člověk je veliký ve svých předsevzetích, ale slabý v jejich provádění.

Robert Fulghum, spisovatel


Vánoce nejsou nějaké datum v kalendáři, jedná se o stav mysli.

Victor Hugo


Život je čekání na to, kdy se naše sny změní ve skutečnost.
Ville Valo, HIM
Láska na první pohled? To těžko. Na první pohled to může nanejvýš zajiskřit, ale do lásky to má daleko.

francouzské přísloví


Nepokoušej se utopit smutek v rumu - umí plavat.

Albert Camus


Nebýt milován, to je smůla, ale nemilovat, to je neštěstí.

John Lennon

Netrhejte motýlům křídla, vždyť oni pak pláčou. Nešlapte po kytkách, vždyť kytky tak krásně voní. Nezabíjejte lásku, vždyť láska je křehká jako ty kytky, a hlavně nezabíjejte lidi, vždyť lidi se mají rádi.

Jan Werich

Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší: budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci.

Sean Penn, herec

Idiot s revolverem v ruce je něčím víc než obyčejným idiotem.
Lev N. Tolstoj
Není nic horšího, než předstíraná dobrota, která odpuzuje víc, než otevřená zloba.

Alexander Dumas ml.

Život je krásný, ovšem záleží na tom, skrz jakou skleničku se na něj díváte.

Ingrid Bergman, herečka

Polibek je krásný vynález přírody, jak zastavit řeč, když už jsou slova zbytečná.

arabské přísloví


Nenávidíme mnoho lidí jen proto, že jsme příliš pohodlní hledat možnost, jak je milovat.

Pierre Bonnard

Láska může zemřít na pravdu, přátelství na lež.

Helena Rowland, spisovatelka

Muž je tvor, který první polibek uloupí, druhý vyžebrá, třetí vymáhá, čtvrtý dostane, pátý si dá líbit a všechny ostatní snáší.

Richard Alldington

Láska může být šílená, ale zešílet z ní může člověk jen žárlivostí.
Obrazek
Woody Allen
Jakmile se mí rodiče dozvěděli, že jsem byl unesen, neprodleně začali jednat - pronajali můj pokoj.

G.B.Shaw


Krása je už po třech dnech stejně nudná jako ctnost.

Z. Gabor

Dívka se musí vdávat z lásky, a to tak dlouho, dokud tu lásku nenajde.
Arhtur Charles Clarke, spisovatel
Každou dívku potěší, když se jí kluk začne dvořit. Otrávit ji může jedině tehdy, když neumí včas přestat.

Marlene Dietrich


Přátelé jsou lidé, kterým nevadí, zavoláte-li je třeba ve čtyři hodiny ráno.

Henryk Sienkiewicz


Je lehké najít si milenku a udržet si přítele. Těžší však je najít si přítele a udržet si milenku.

Erich Fromm


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Opak je pravdou: láska znamená milovat.

Sergej Davydov


Malá láska, když není opětována, se změní v přátelství; velká v nenávist.

Wieslaw L. Brudzinski, básník


Je zajímavé, že z generace na generaci jsou děti stále horší a rodiče stále lepší, navíc ze stále horších dětí vyrůstají stále lepší rodičové.

Halina Pawlovská

Potíž se ženami je, že se snadno nadchnou pro úplné NIC a pak se za něj provdají.

Proč být sama?

18. května 2009 v 19:41 | BbEeLlUuSsHhKkAa :D
Zdrojík→(w)
Každou z nás někdy zaplavila lítost, že momentálně nemá kluka. Tady je 10 důvodů, že není proč truchlit!
1. V podstatě kdykoliv a kdekoliv máš možnost se s někým seznámit. Můžeš flirtovat, aniž bys někomu ublížila!
2. Každý večer a všechny víkendy můžeš trávit na diskotéce, aniž bys měla někoho za zadkem. A když budeš chtít, můžeš se klidně utancovat k smrti...
3. Nikdo se nebude povážlivě zastavovat nad tím, když půjdeš na obhlídku bot už po páté do toho samého obchodu.
4. Svůj oblíbeny romantický film můžeš vidět stokrát a přesto si u něj ráda zase zaslzíš. Takže si pořiď´ balíček kapesníčků a klidně si ho užij znovu. Tentokrát nebudeš muset poslouchat žádné hloupé komentáře!
5. Pohodlí nade vše! Vytáhni tepláky, mikinu a běž si zaběhat. Uvolníš se, zlepšíš si kondičku a nikdo se tě nebude vyptávat, kam to zase jdeš...
6. Kterého kluka bys v létě vylákala na piknik? Vezmi kámošky, něco k zakousnutí a udělejte si prima odpoledne na čerstvém vzduchu v přírodě!
7. Nemusíš řešit otázky typu: Kde zas je? Nemá jinou? Má mě ještě rád? Jindy ti nedají spát, ale ted´ se jim můžeš jenom smát!
8. Když se na nějakém večírku seznámíš s milým klukem a začneš se s ním bavit, není tu nikdo, kdo by na tebe žárlil a dělal ti problémy.
9. Viset celé hodiny na telefonu, aniž bys měla vedle sebe nikoho, kdo by se nedočkavě dožadoval tvé pozornosti - tak to si single holky můžou v klidu dovolit!
10. Konečně si můžeš romantické slaďáky pustit pořádně nahlas a při tom se ponořit do nádherných snů... Nikdo ti nebude kazit náladu otázkou: Co to posloucháš za shit?

Tak snad vám těch pár důvodů vzalo důvody, že je důvod truchlit, i když vlastně neni! :)
Obrazek

Kluci

18. května 2009 v 19:37 | BbEeLlUuSsHhKkAa :D
Zdrojík→(w)
Co o klucích možná nevíš:=)
11% kluku nemusi francouzaka!
70% klukum se nelibi zvetsena prsa!
51% kluku povazuje za hloupe u holek tetovani!
43% kluku chce udelat prvni krok kdyz se mu libi nejaka holka!
56% kluku se citi trapne kdyz maji koupit kondom
32% kluku nesnasi vecne nespokojene holky!
78%ˇkluku nesnasi zmalovane holky!
73% kluku sve holky rado rozmazluje!

Co cítí když tě líbá...

Na vlasy: LASKA
Na čelo: OCHRANA
Na oči: VĚRNOST
Na tvař: ZALIBENI
Na rty: HORLIVOST,LASKA
Na šiji: VAŠEN
Na ňadra: ŽARLIVOST
Na rameno: TOUHA

10 faktů o lásce :o)

1.Da-li devce chlapci facku,muze ji ten chlapec libat tak dlouho dokud chce...
2.Liba-li devce chlapce se zavrenyma ocima,miluje ho.
3.Z polibku poznas,rado-li Te devce ma
4.Diva-li se chlapec do oci,touzi po tobe...
5.Liba-li Te chlapec dlouho,miluje Te.
6.Ohne-li te chlapec pri polibku,chce vic
7.Zarli-li chlapec,dej mu polibek
8.Polibek je ve tme nejsladsi
9.Kdyz se devce olizne,chce polibek
10.Kdo lasku zakazuje je blazen a zarlivec
Obrazek

PC HOTLINE

18. května 2009 v 19:32 | BbEeLlUuSsHhKkAa :D
Zdrojík→(w)
Technická podpora: Dobrý den, tady je technická podpora. Co se vam přihodilo?"
Volající: "No, víte, já nemůžu psát."
Technická podpora: "Jak -- nemůžete psát?"
Volající: "No, normálně jsem psala a najednou mi to všecko zmizelo."
Technická podpora: "Zmizelo?"
Volající: "No, prostě je to pryč."
Technická podpora: "Hmm. A co se děje teď?"
Volající: "Nic."
Technická podpora: "Nic?"
Volající: "Když píšu, tak tam nic nevidím."
Technická podpora: "A jste pořád v texťáku, nebo jste z něj vyskočila?"
Volající: "Jak to můžu vědět?"
Technická podpora: (Ach jo. Tak teda do toho.) "Vidíte na obrazovce C:\?"
Volající: "Jaký kulomítko?"
Technická podpora: (Ježíšikriste, je to možný? Tak jinak.) "Nic se neděje. Můžete hýbat kurzorem po obrazovce?"
Volající: "Tady žádnej kurzor není. Vždyť jsem vám přece řekla, že když píšu, nic není vidět."
Technická podpora: (Aha, ona nejspíš neví, co je kurzor. To bude hardwarová záležitost. Vsadím se, že si vykopla kabel ze zdi.) "Má váš monitor kontrolku?"
Volající: "Jakej monitor?"
Technická podpora: "To je ta věc s obrazovkou, která vypadá jako televizor. Někde by tam mělo být světýlko, které svítí, když je to zapnuté."
Volající: "Jéé, to já nevím."
Technická podpora: "Nevadí. Tak se podívejte na monitor zezadu a najděte místo, kde do něj vede kabel. Vidíte to?"
Volající:"Jo, něco tu je..."
Technická podpora: "Bezva! Jděte po tom drátu a řekněte mi, jestli je zastrčený do zdi."
Volající:"Ano, je."
Technická podpora: (Hmm. To je zajímavé. Pochybuju, že si omylem monitor vypnula a nemám moc chutí jí říkat, aby hledala vypínač, protože nevím, jaký typ monitoru má a kolik je na něm tlačítek. Možná vypadl videokabel nebo něco takového.) "Když jste byla za monitorem, všimla jste si, že do něj vede ještě jeden kabel?"
Volající: "Ne."
Technická podpora: "No, jsou tam dva. Potřebuju, abyste se znovu podívala dozadu a našla ten druhý."
Volající:"Jo, mám ho."
Technická podpora: "Podívejte se, jestli je pořádně zastrčený zezadu do počítače."
Volající:"Já tam nedosáhnu."
Technická podpora: "Ehm. Dobře, to nemusíte. Ale vidíte na to?"
Volající:"Ne."
Technická podpora: "Ale možná, kdybyste si klekla nebo tak, že byste na to viděla...?"
Volající: "Ale to není proto, že na to nevidím. To je proto, že je tady tma."
Technická podpora: "Tma?"
Volající: "No, my tu máme zhasnuto a venku už je šero."
Technická podpora: "Dobře, tak zkuste rozsvítit."
Volající: "To nemůžu."
Technická podpora: "Ne? A proč ne?"
Volající: "Protože nám nejde elektrika."
Technická podpora: (Elektr--!?! ...AAAAAAARGH!) "Nejde elektrika? Aha! Tak jsme na to konečně přišli. Máte ještě ty krabice, ve kterých vám přivezli počítač, a ty knížky k tomu?"
Volající: "No jasně, máme je na záchodě."
Technická podpora: "Prima! Tak pro ně jděte, odpojte počítač, zabalte ho do těch škatulí tak jak byly, když vám je přivezli, a pak je odvezte zpátky do toho krámu."
Volající: "Vážně? To je to tak špatný?"
Technická podpora: "Ano. Myslím, že ano."
Volající: "No tak dobře, já to tam odvezu. A co jim mám říct?"
Technická podpora: "Řekněte jim, že jste příliš blbá na to, abyste měla počítač!"

PC HOTLINE

Volající: "Haló, včera jsem si u vaší firmy koupila počítač a myslím, že je rozbitý..."
Technická podpora: "A jak se ta závada projevuje?"
Volající: "Počítač neustále píská." (přiložila sluchátko k počítači)
Technická podpora: "Hmm, slyším to..." (Zmasíroval si mírně ohluchlé ucho. Vysoké trrrrr se mu dravě zakouslo do bubínku.)
Volající: "Je to nepříjemné! Já počítačům moc nerozumím; mám ho doma první den, ale že s tím budou takové problémy, to jsem nečekala."
Technická podpora: "Chápu vás. Můžete mi říci, kdy to pískání začalo?"
Volající: "Ihned, když jsem podruhé zapnula počítač. Na obrazovce se objevilo nějaké hlášení o tom, že mám invalidní disk a ješte 'press any key'. Anglicky trochu rozumím, tak jsem zmáčkla klávesu ... "
Technická podpora: "Nemáte v mechanice zasunutou disketu?"
Volající: "Myslíte takové to hranaté a placeté v té malé škvírce?"
Technická podpora: "Ano, přesně to mám na mysli..."
Volající: "Tak to tam mám."
Technická podpora: "Tak ji vysuňte... použijte k tomu ten čudlík, co máte u té škvírky."
Volající: "Hotovo, vysunuto. Stále to ale píská." (přiložila sluchátko opět k počítači)
Technická podpora: "Ano, ano, slyším to! Zkuste teď vypnout a zapnout počítač."
Volající: (po chvíli) "Vypnula sem ho, zapnula, ale pořád to píská..."
Technická podpora: "To po telefonu asi nevyřešíme. Za chvíli přijedu k vám a zkusím se na to podívat na místě."
Volající: "To je fajn, budu vás čekat. A teď už můžu tu klávesu pustit?"
Technická podpora: "Jakou klávesu?"
Volající: "No, teď už tam žádné hlášení 'press any key' nebylo..."
Technická podpora: "Ano...už...tu...klávesu...pusťte!!!"
Volající:"Jéé, už to nepíská!!!"
Obrazek

Co říkají přistižené ženy???

18. května 2009 v 19:28 | BbEeLlUuSsHhKkAa :D
Zdrojík→(w)
Angličanka:
Jamesi, kdybys mě byl včas informoval o tom, kdy přijdeš domů, mohli jsme se oba vyhnout této skutečně oboustranné trapné situaci.

Němka:
Hans, dnes jsi přišel z práce o 4 minuty a 45 sekund dřív než obvykle. To mi budeš muset vysvětlit.

Francouzka:
Jean, dobře, že jdeš, tohle hovado už nemůže.

Švédka:
To jsi ty, Olafe? Já už jsem sice hotová, ale Sven se ještě chce bavit, přidej se k nám.

Ruska:
Ivane, konečně pořádný chlap! Tenhle mi před tím ani po hubě nedal.

Židovka:
Izáku, to jsi ty? A kdo to potom, proboha, leží na mně?

Rumunka:
Dumitru, o nic se nestarej, zaplatil dopředu.

Maďarka (vyskočí z postele):
Istvane, věříš víc mně nebo svým očím?

Češka:
Pepo, můžeš bejt klidnej. Právě jsem se dozvěděla, že tohle je tvůj příští šéf.

Slovenka:
Jano, čo ineho som mu mala ponuknut, keď si vyslopal všetku borovičku?

Cigánka:
Fero, držim ho tu už dvě hodiny, abys mu ukrad' peněženku.

život

18. května 2009 v 19:25 | BbEeLlUuSsHhKkAa :D
Zdrojík→(w)

ZÁKONY ŽIVOTA

Může-li se něco pokazit, pokazí se to.
Všechno trvá déle, než dopředu předpokládáme.
Může-li se pokazit více věcí, bude to ta, která napáchá nejvíce škody. Pokud je ještě nevhodnější doba, aby se něco pokazilo, pak se to stane až v ten okamžik.
Nalezneme-li čtyři různé faktory, díky nimž se náš postup může nevydařit, a vystříháme-li se jich, rázem se objeví pátý faktor.
Necháme-li věcem hladký průběh, půjde to s nimi od desíti k pěti.
Jakmile se do něčeho pustíme, objeví se něco, co je třeba udělat dřív.
Každé řešení přináší nové problémy.
Proti blbům není ochrany, jsou příliš vynalézaví.
Příroda vždycky fandí skrytým vadám.
Matka příroda je pěkná děvka.

TO JE ŽIVOT...

Usmívejte se. Zítra bude hůř.
Nic není tak jednoduché, jak to vypadá.
Ilesův zákon:
Všechno lze udělat snáz.
Humpriesův zákon cykloturistiky:
Nejkratší trasy vedou přes nejstrmější kopce.
Zákon životní cesty:
Hrne-li se všechno proti vám, jedete ve špatném jízdním pruhu.
První zákon cestování:
Cesta tam trvá vždycky déle, než cesta zpět
Všechny významné objevy byly učiněny omylem.
Každý, kdo jde nahoru, musí jít i dolů.
Každý pokus o vytištění Murphyho zákonů vede ke zničení tiskárny.

ZÁKONY A PRAVIDLA

Finaglovo pravidlo:
Základem je týmové práce. Neúspěch můžete svést na druhého.
Když něco ukládáte, pamatujete si, kam jste to uložili.
Ti, co bydlí nejblíže, přijíždějí nejpozději.
Thomasův zákon:
Ten, koho je potřeba do hry nutit, nakonec vždycky vyhrává.
Jensenův zákon:
Ať vyhráváte nebo prohráváte, stejně nakonec prohrajete.
Walkerův zákon domácnosti:
Vždy je víc prádla špinavého, než čistého.
Van Royův zákon:
Nerozbitná hračka je výborná pomůcka k rozbíjení ostatních hraček.
Popeův zákon:
Otlučený porcelán se nikdy nerozbije.
Herblockův zákon:
Jakmile se něco osvědčí, přestane se to vyrábět
Katzův zákon:
Člověk začne jednat rozumně, až selžou všechny ostatní varianty.

ZÁKONY A PRAVIDLA

Seayův zákon:
Nic nevychází přesně podle plánu.
Životní zákon:
Když se vám konečně podaří udělat něco, co jste si celý život přáli, nejraději byste dělali něco úplně jiného.
Van Herpenův zákon:
Celý úspěch řešení spočívá v umění najít správného řešitele.
Bucyho zákon:
Rozumný člověk nikdy nic nedokončí.
Poznámka Mae Westové:
Chybovati je lidské, ale ten pocit je božský
Kenův zákon:
Smítko si automaticky hledá nejbližší oko.
Oienův postřeh:
Nejrychleji něco najdeme, začneme-li hledat něco jiného.
Klipsteinův zákon:
Každý drát ustřižený na potřebnou délku je příliš krátký.
Neštěstí nikdy nechodí samo.
Předměty se ničí přímo úměrně ke svojí ceně.

Věty, které byste asi nechtěli slyšet při operaci

18. května 2009 v 19:21 | BbEeLlUuSsHhKkAa :D
 • Ha!
 • Neviděli jste moje hodinky?
 • To byla včera jízda. Nevzpomínám si, kdy jsem se naposledy tak opil.
 • Sakra! Strana 47 v příručce chybí!
 • Tak, a teď to vyfotografujte ještě z téhle strany. To je opravdová hříčka přírody.
 • Raději to uschovejte. Budeme to potřebovat při pitvě.
 • Vrať to zpátky! Ošklivý pejsek!
 • Počkat, jestli je tohle jeho slezina, co jsem to pak uřízl?
 • Podržte mi tohle... no... tu... věcičku.
 • Hej, přežil už někdo infuzi 500 ml téhle látky?
 • Sakra, zase nefunguje světlo...
 • Za ledviny se platí pěkné peníze. A tenhle chlápek má dvě.
 • Zůstaňte všichni stát! Ztratil jsem kontaktní čočky!
 • Můžete někdo zastavit tu tlukoucí věc. Ruší mě to.
 • Kéž bych si nebyl zapomněl brýle.
 • No, lidičky, bude to pro všechny z nás zajímavý pokus.
 • Sestro! To nebyl ten člověk, kterému jsme měli změnit pohlaví...?!
 • Doufám, že už má nějaké děti...
 • Jen klid. Myslím, že je to dost ostré.
 • Sestro, podepsal nám ten pacient souhlas s darováním orgánů?
 • Proč sis teď vzpomněla, že se chceš rozvést?
 • HOŘÍ! HOŘÍ! Všichni opusťte sál!
Obrazek


Zdrojík→(w)

Pohádko hádanka

18. května 2009 v 18:46 | BbEeLlUuSsHhKkAa :D
Zdrojík→(w)

Před dávnými a dávnými časy 

za sedmero horami a sedmero řekami žil král, 

který měl krásnou dceru. 

Ale právě tady byl problém, 

čehokoli a kohokoli se princezna dotkla, roztálo. 

Mohlo to být železo, dřevo plast, všechno jedno.


A proto se jí všichni muži báli a princezna se nemohla vdát.

Král přemýšlel jak pomoci své krásné dceři.

Problém konzultoval s mágy i čaroději z dalekých zemí.

Jeden čaroděj králi řekl:

"Pokud se tvá dcera dotkne jedné věci, 

která neroztaje, pak bude zachráněna."

Král byl šťasten!

Příštího dne nechal vyhlásit, že muž který přinese věc, které když se princezna dotkne a neroztaje, dostane princeznu za ženu a půl království k tomu. Pokud se mu to však nepodaří, bude o hlavu kratší.

Přihlásili se tři princové, kteří přijali tuto výzvu.

První princ přinesl velmi tvrdou titanovou tyč, domníval se že je velmi tvrdá a nemůže roztát. Princezna se jí dotkla ...

a tyč roztála.

První princ byl sťat.

Druhý princ přinesl obrovský diamant, domníval se že je diamant  nejtvrdší na světě a nemůže roztát. Princezna se ho dotkla ...

a diamant roztál.

Druhý princ byl také sťat.Třetí princ přišel a řekl princezně:

"Strč mi ruku do kapsy a dotkni se toho co tam najdeš..."

Princezna to udělala a zčervenala.

Našla něco tvrdého, dotkla se toho svou rukou...

... A ono to neROZTÁlo!!!

Král byl šťasten, celé království bylo šťastné

konala se velká svatba...

... a pokud nezemřeli žijí tam všichni šťastně dodnes.

Otázka:


Co našla princezna v kapse princových kalhot?

(odrolujte abyste našli správnou odpověď)


ObrazekPochopitelně to byly bonbóny M&M's.
Ty totiž roztají v ústech a ne v dlani.

Na co jste mysleli?

Stupně zimii

18. května 2009 v 18:42 | BbEeLlUuSsHhKkAa :D
Zdrojík→(w)

+18- Obyvatelé Havaje si berou na noc dvě přikrývky.
+10- Obyvatelé helsinských činžáků vypínají topení. Rusové pěstují kytičky.
+2- Italská auta nejdou nastartovat.
0- Destilovaná voda zamrzá.
-1- Dech se stává viditelným. Rusové jedí zmrzlinu a popíjejí studené pivo.
-4- Pes se ti snaží nacpat do postele.
-8- Bezdomovci lezou na noc do krabic.
-10- Francouzská auta přestávají startovat.
-12- Politikové začínají mluvit o bezdomovcích.
-15- Americká auta nejdou nastartovat.
-18- Helsinští nájemníci zapínají topení. Obyvatelé Havaje už zmrzli.
-21- Pokud vůbec dostaneš psa na vyčůrání ven, musíš ho potom ukopnout.
-22- Bezdomovci si berou dvě krabice přes sebe.
-24- Německá auta nejdou nastartovat.
-27- Pes zkouší vlézt ti pod pyžamo.
-29- Švédské automobily přestávají startovat.
-32- Bezdomovci zmrzli a jsou v krabicích stohováni za městem.
-33- Žádné normální, ani ruské auto už nejde nastartovat.
-38- Rusové si zapínají vrchní knoflíky u košile.
-43- Ruská auta nestartují už ani na vodku.
-60- Obyvatelé Helsinek zmrzli. Tuleni opouštějí Grónsko a stěhují se na jih.
-70- Zamrzlo peklo. Univerzita v Kuzněcku organizuje přespolní orientační závod na zahřátí.
-120- Alkohol zmrzl. Rusové jsou naštvaní.
-268- Hélium zkapalnělo.
-273,15- Absolutní nula. Ustává pohyb elementárních částic. Rus, žužlaje zmrzlou vodku, připouští, že je pořádná kosa.

CO NA ZÁZNAMNÍK

18. května 2009 v 18:37 | BbEeLlUuSsHhKkAa :D
Zdrojík→(w)
 • prosím, nechte vzkaz. Máte právo mlčet. Cokoli řeknete, bude nahráno a může být použito proti vám.
 • Tady šestá dělostřelecká a raketová divize. Zadejte své souřadnice.
 • Padá na vás únava. Těžknou vám víčka. Cítíte se hrozně ospalá. Postupně ztrácíte sílu a schopnost odporovat rozkazům. Až uslyšíte tón, budete hrozně chtít říci své jméno, telefonní číslo a vzkaz...
 • Ahoj, záznamník má poruchu. Mluvíte s ledničkou. Mluvte hodně pomalu, přichytím váš vzkaz na své dveře jedním z těch magnetů.
 • Ahoj, já jsem záznamník a můžu od vás přijmout vzkaz. Moji majitelé nepotřebují nový vysavač, přírodní kosmetiku, zaručené přípravky na hubnutí ani skvělé čistící prostředky pro domácnost. Již dostatečně přispívají na chratativní účely a nechtějí se nechat vyfotografovat. Pokud mě pořád ještě poslouchát, můžete zanechat vzkaz.
 • Tady já. Zanechte mi vzkaz co vám mohu...tedy, co pro vás mohu udělat.
 • (mohutný hlas) Mluv červe!!!
 • Ahoj jsem pravděpodobně doma, jen se snažím vyhnout se hovoru s někým, koho nemám rád. Zanechte vzkaz. Jestli nezavolám, jste to vy.
 • Dobrý den. dovolali jste se na číslo 12345678. Po zaznění zvukového signálu prosím zavěste. Děkujeme.
 • Jestli mi neco chcete tak to poslete na ucet : xxxxxx lomeno yyyy vedeny u banky zzzzz.
 • Tady zaznamnik. Prave mi dosla paska takze mate smulu.
 • Aparat z ktereho volate byl identifikovan jako nehomologovany pristroj. Dle cisla byla nalezena Vase adresa na kterou Vam posilame pracovniky Ceskeho Telecomu.
 • ...prave jste vyslechli velmi duvernou zpravu a pristroj se znici za 10 sekund...9..8..7..6..5..4..3..2..1 pííííííp
 • Mate kardiostimulator a chcete prozit nezapomenutelny zazitek? Prilozte si sluchatko k srdci a cekejte na zvukovy ton...
 • Toto je inteligentni zaznamnik. Pokud nechate zbytecny, nebo debilni vzkaz, tak bude automaticky smazan.
 • Nazdar, já jsem Johnuv záznamník. Odešel a nechal me tu samotného s tou odpornou mikrovlnnou troubou. Zatracenej hnusnej zivot!
 • Cau! Já jsem Ronuv záznamník a zrovna mám porádnou depresi. Mám padesáttisíckrát vetší kapacitu pameti nez muj majitel a vše, co mám delat, je jen odpovídat na telefonáty. Takovej je zivot! Ale vubec mi o zivote nemluvte, jen nechte vaše jméno a císlo, az pípnu. Tak pozor, já pípnu. Boze, jak já nenávidím to pípání, ten hnusnej zvuk...
 • (Znelka) Tak vy jste si myslel, ze si normálne popovídáte po telefonu. Nic takového! Místo toho jste se dovolal na - tamtadadá ZÁZNAMNÍK! Takze zanechte vaše jméno, telefonní císlo a vzkaz...
 • Dekujeme, ze jste zavolal na ambasádu SSSR. Zádní KG...eh, zádní diplomaté zrovna nejsou prítomni, takze az zazní kapitalistický zvuk, zanechte vaše jméno, telefonní císlo a strucný popis tajemství, které nám chcete prodat.
 • Pan prezident zrovna není prítomen. Prosím zanechte vaše jméno, telefonní císlo, jméno zeme, kterou máme napadnout, a tajné heslo pro akci.
 • Tady Smrt. Jestli zanecháte své jméno a císlo, prijdu si pro vás!
 • Dobrý den, dekujeme, ze jste zavolal Kampan pro podporu vítezství republikánu. Váš príspevek na predvolební kampan ve výši 100 korun bude automaticky pricten k vašemu telefonnímu úctu. Jestli ješte chcete nechat vzkaz...
 • Zdravíme, dovolal jste se na detektivní kancelár "Šestý smysl". Víme, kdo jste a co chcete, takze az uslyšíte pípnutí, muzete zavesit.
 • (Zenský hlas) Ooooó, Greg je v...uuu Gregu, co to deláš? ...aaaach... - Greg je príliš zamestnán, meli byste zavolat pozdeji.
 • Nikdo z personálu nemá dovoleno s vámi mluvit, krome Freda, který tady ale momentálne není. Proto ponechte vzkaz. Prejeme dobrý den.
 • Zrovna nemohu zvednout telefon, protoze jsem ve sklepe, kde tisknu bankovky. Pokud potrebujete peníze nebo se chcete obdivovat mé rucní práci, prosím zanechte vaše jméno, císlo a kolik v hotovosti potrebujete. Pokud jste z Národní banky, prosím ignorujte toto hlášení.
 • Ahoj, tady je Jim. Vítejte na mé Zábavné telefonní lince, kde muzete hovorit s mým záznamníkem jen za 32 Kc/minutu! Prosím po zaznení signálu sdelte císlo vaší kreditní karty...
 • Dovolali jste se na záznamník Mika a Nancy. Práve nejsou doma. Tedy alespon si myslím, ze ne. Moment. Miku? Nancy? - Ne nejsou tady. Takze az zazní signál, zanechte vzkaz.
 • Dovolala jste se na 555 62 38. Proc?
 • Ahoj, nejsem prave doma, ale muj zaznamnik doma je, takze mu ted vsechno muzes rict. Cekej na pipnuti
 
 

Reklama