Duben 2008

lebková abeceda

29. dubna 2008 v 15:14 | Barča

Animace didlů

29. dubna 2008 v 14:00 | Barča

Ukázka

27. dubna 2008 v 19:53 | Barča

Prosím, já nechci umřít jen kvůli mému kožíšku..... :(

Je to krásné vypadat tak uměle, že ??? Dokonale.. ale za jakou cenu ...?????

Líbí se Ti opička ??? Krásná, viď ??.....

A teď??? Už ne, viď a to jen kvůli blbé kosmetice a kožichům ......... že se za sebe nestydíme... :(

Pomáhej, nezavírej oči !!!!


Firmy testující na zvířetech

27. dubna 2008 v 19:51 | Barča

Své zboží a v něm obsažené chemické látky nechává na zvířatech testovat většina výrobců kosmetiky a čistících přípravků. Není proto v našich silách umístit do tohoto seznamu všechny. Vybrali jsme proto jen několik největších výrobců a jejich nejznámějších výrobků.

 • Beiersdorf (Nivea, La Prairie, Atrixo)
 • Bourjois Limited
 • Bristol-Myers (Clairol Nice 'n' Easy, Natural Instincts, Glints, Herbal Essences, Lasting Colour, Loving Care, Born Blonde, Mum, Mum Botanicals, Hydrience)
 • Colgate Palmolive (Colgate, Palmolive, Soft Soap, Lady Speed Stick, Mennen Speed Stick, Vel Beauty Bar)
 • COTY (Rimmel, Adidas, Sensiq, Cutex)
 • Lever Faberge (Mentadent, Signal, Ponds, Vaseline Intensive Care Skin, Pears shampoo & soap, Sure Deodorant, Impulse, Addiction, Sunsilk haircare, Timotei, Organics, Lynx, Brut, Aquatonic, Shield Soap/ Deodorant / Perfume, Lux, Dove,Knights Castile, Salon Selectives, Physio Sport,Lifebuoy, Harmony)
 • L'Oréal (Elvive, Elnett, Studio Line, Plenitude, Feria, Recital, L'Oreal, Colour Cosmetics, Garnier Fructis, Garnier Ambre Solaire, Garnier Nutralia, Garnier Belle Colour, Maybelline, Freestyle, Excellence, Castings, Anais Anais, La vie en rose, Biotherm, Giorgio Armani, Helena Rubenstein, Lancome, Ralph Lauren, Cacharel, Redken, Vichy, Matrix)
 • Procter & Gamble (Hugo Boss, Max Factor, Oil of Olaz, Crest, Head & Shoulders, Pantene Pro-V, Clairol Herbal Essence, Nice n Easy, Aussie Hair , Camay Soap, Cover Girl, Giorgio Beverly Hills, Old Spice, Sure, Vidal Sassoon, Clarion, Colorfast, Mary Quant, Maxi, Noxell,Noxzema, Outdoor Girl, SK-11, Biactol , Clearasil)
 • Schwarzkopf & Henkel (Gliss, Mont Saint Michel, Scorpio, La Perla, Sergio Tacchini, Krizia, Fiorucci)
 • Unilever (All Clear Shampoo, Cutex Denim, Calvin Klein Cosmetics, Cerutto 1881, Chloe,Escape, Eternity, Jean Louis Scherrer, Karl Lagerfeld, Narcisse, Obsession, Valentino)
  Wella (Vivality, Vosine, Shock Waves,Silvikrin)

Týrání

27. dubna 2008 v 19:50 | Barča

Video

27. dubna 2008 v 19:47 | Barča

Smrt koně

27. dubna 2008 v 19:45 | Barča
Je to normální?

Stahování kůže

27. dubna 2008 v 19:43 | Barča
Myslíte si, že zvířátka nejdřív zabijí a pak je teprve stáhnou? Jste na omylu!!! Stahují je zaživa!!! Podívejte se na toto video až do konce. Je to hnusné, ale NEZAVÍREJTE OČI před skutečností. Udělejte pro to něco a podepište aspoň petici. UPOZORNĚNÍ: nevhodné pro děti a pro ty, kteří nemají silný žaludek!!!

Klik....

Několik fotek

27. dubna 2008 v 19:35 | Barča
Tak tady je pár fotek,já to radši nekomentuju...musela bych být sprostá

Podpis

27. dubna 2008 v 19:33 | Barča
I ty můžeš zabránit týrání zvířat, stačí jen podepsat petici (ZDE)!
Co, když zrovna tvůj podpis rozhodne zákazu týrání zvířat?
Tak neváhej!!!

Mate tady fotečky týraných zvířátek

27. dubna 2008 v 19:27
Všichni kdo můžete si dejte tento článek na svůj web! Nemusíte nikam psát kdo je jeho tvůrce ale hlavní je ten článek né zdroj článku! Takže si skopírujte i tyto závěrečná slova!Většině z Vás tyto obrázky přijdou nechutné,ale nezavírejte oči před realitou!!!To,že Vy máte doma krásné a zdravé zvíře neznamená,že takto netrpí zvířata jiná!!!Prosím podepisujte petice,nepoužívejte výrobky těchto firem a HLAVNĚ ŠIŘTE TENTO ČLÁNEK DÁL!!!Je to strašné!


A TYTO ZNAČKY TO ZPŮSOBUJÍ:
A tady je pár foteček ŠŤASTNÝCH A VOLNÝCH ZVÍŘAT.Proč by to takto nemohlo být?

Tady je ukázka kruté reality:


Na těchto králíčkách byly testovány různé výrobky (kosmetické a spousty jiných). Dnes už nežijí. Těchto několik králíčků je jen malinká část z miliónů a miliónů zvířat, která trpí, trpěla a budou trpět kvůli testování výrobků na zvířatech.


<>A zde jsou jen králíčci...Chcete vidět víc?? Psi, kočky, potkany, koně, opice a jiná zvířata??
Tohle je krutá realita!!!!!!<>Dveřmi, které byly naproti těm, u kterých jsem stál, přiváděli právě červeného vypaseného vola. Táhli ho dva lidé. Ještě ho ani nedostali dovnitř, a tu jsem spatřil, jak mu jeden řezník napřáhl nad šíjí nůž a jak ho zarazil. Vůl, jako by mu podrazili najednou všecky čtyři nohy, svalil se na břicho, převalil se rychle na bok a tloukl nohama a celým zadkem. Hned tu byl řezník, který se vrhl býkovi na předek ze strany, kam býk nohama netloukl, uchopil ho za nohy, přitlačil mu hlavu k zemi a druhý řezník mu podřízl nožem hrdlo, z pod hlavy se řinula černočervená krev a umazaný chlapec podchytil její proud do plechové nádoby. Po celou dobu co to dělali, vůl škubal bez ustání hlavou, jako by se pokoušel povstat a všema čtyřma nohama kopal do vzduchu. Nádoba se brzy naplnila, ale vůl byl stále živ a nazdvihuje břicho, bil těžce zadníma i předníma nohama, takže se mu řezníci vyhýbali. Když prvá nádoba byla plna, chlapec ji odnesl do továrny na bílkoviny, druhý chlapec nastavil druhou a také ta se plnila. Ale vůl stále škubal břichem a tloukl zadníma nohama. Když přestala téci krev, řezník zvedl volovi hlavu a začal stahovati s něho kůži. Vůl sebou házel dále. Hlava byla obnažena, byla červená, bíle protkaná a zůstávala ležeti tak, jak ji položily řezníci. Po obou stranách visela z ní kůže. Nato druhý řezník vzal býka za nohu, vyvrátil ji a odřízl. Na břichu a ostatních nohách bylo ještě pozorovat škubání. Odřezali i ostatní nohy a naházeli je na místo, kam odhazovali nohy skotu patřícího témuž pánu. Pak vytáhli mrtvé tělo na jeřáb a pověsili je, tu se již nehýbal... Tento příběh je krutý,a¨le bojužel i pravdiví...
Bezcitnost? Ano to je fakt!


TYGR je překrásné zvíře! Pro mě je to určitě symbol síly a odvahy!A nejradši bych zabíjela lidi kteří jen tak přijedou do Afriky koupí si třeba jednohotygra a pak si ho jdou zastřelit...Tak to chodí koupí si ho prostě a pak si ho můžou zastřelit...a je to legální (!) ale pro ty zvířata nespravedlivé!A tak to nechodí jen s tygry!...i se slony, zebrami, pakoni vlastně se vším...co cheš můžeš musíš si koupit a pak si to zastřelit!...
A nejenom v Africe...i v Asii...Toto byla taková malá uvaha!Já kdybych mohla, všechny lidi kteří zbírají zvířata jako trofeje bych pozabíjela!ANO POZABÍJELA!POMALOU SMRTÍ!Nesnáším takové lidi kterým nezáleží na tom jestli jejich děti uvídí tygra žirafu slona či jakékoliv jiné zvíře jedine v knížce...Nesnáším bezcitné lidi!


Překrásná zvířata!A NESNÁŠÍM CELEBRITY KTERÉ NOSÍ PRAVÉ KOŽICHY!to je příšerné! Nosí na sobě zvíře , zvíře které kdysi žilo...
jedlo, spalo, chodilo, lovilo...a oni jsou tak bezcitní!


Tygři jsou úžasná zvířata!!! Ostatní jsou taky skvělá!! Ale jestli je nějaký (sprominutím) blbci budou jen tak zabíjet nebo na nich testovat ta už se jich další generace nemusí dožít!!

P.S. Prosím,skopírujte si to na blog!!! Ať se to šíří!
P.s: Zkopírováno a místy pozměněno z tohoto blogu.

výtezství

27. dubna 2008 v 19:25 | Barča
V České republice ani nadále nebude možné testovat kosmetiku na zvířatech! Sněmovna o tom rozhodla při dnešním hlasování o návrhu novely zákona o ochraně veřejného zdraví, který s prolomením zákazu testování na zvířatech počítal. Poslanci drtivou většinou přijali pozměňovací návrh poslankyně Vlasty Parkanové, podle kterého bude zákaz testování kosmetiky na zvířatech i nadále platit. Pro přijetí tohoto návrhu hlasovalo 180 ze 193 přítomných poslanců, proti byl 1. Novelu nyní posoudí ještě Senát a prezident.
Svoboda zvířat, Nadace na ochranu zvířat a ostatní organizace po několik měsíců neúnavně spolupracovaly s médii, informovaly o této problematice, účastnily se seminářů v parlamentu a pořádaly informační akce. Svoboda zvířat spolu se ZŠ U Santošky zorganizovaly petici, která měla obrovskou odezvu a díky níž se během měsíce podařilo sebrat více než 9 tisíc podpisů. Petici včera převzala paní Parkanová a dnes ve Sněmovně před hlasováním oznámila její převzetí.
V ČR platí zákaz testování kosmetiky na zvířatech od loňského března, kdy byla schválena novela zákona o ochraně zvířat. V EU se s tímto zákazem počítá zhruba do deseti let. Právě na evropskou směrnici a potřebu sladit s ní české právo se ministerstvo zdravotnictví, autor novely, odvolávalo. Tvrdilo, že pokud by země naprostý zákaz zachovala, hrozí jí žaloba. ČR by ale mohla požádat o výjimku, tak jako to už udělaly i jiné země. Například Británie, kde je testování kosmetiky na zvířatech rovněž zcela zakázáno, si takovou výjimku vyžádala.

Bezcitnost

27. dubna 2008 v 19:19
Každou vteřinu je ve vivisekčních laboratořích na celém světě zabito 33 zvířat. Denně jsou to téměř 3 milióny, ročně 1 miliarda a 40 milionů zvířat. V drtivé většině připadů umírají tyto oběti lidské samolibosti zbytečně.

Až 90 procent všech pokusů na zvířatech je nakonec vyhodnoceno jako bezvýznamných pro člověka.

Z lidských nemocí byly u zvířat pozorována méně než 2 procenta.

Mezidruhové rozdíly jsou natolik propastné, že nelze například výsledky získané pokusy na jednom druhu hlodavce s jistotou aplikovat na druh jiný, často není ani možné převádět výsledky získané na jedné myši na myš jinou.

90 až 95 procent testovaných produktů, které se na zvířatech ukázaly jako účinné a bezpečné, se při klinickém testování na lidech projevilo jako látky neúčinné či dokonce nebezpečné. Například Contergan měl pomáhat těhotným ženám proti ranní nevolnosti. Úspěšně prošel testy na zvířatech, u člověka však fatálně selhal a způsobil asi 10 tisíc defektních porodů. Mexaform, prostředek na pročištění organismu a dezinfekci střev, zapříčinil ochrnutí dolních končetin u více než 200 tisíců lidí. Eraldin, lék proti nemocem srdce, zabil desítky lidí a u další stovky oslepil. Clioquinol, lék užívaný proti průjmu, je odpovědný za oslepnutí či obrnu tisíců lidí. Na seznamu obdobných omylů jsou desítky položek.

Naproti tomu jiné léky, které by testy na některých zvířatech neprošly, může člověk bez problémů využívat. Penicilin zabíjí morčata, Aspirin je smrtelný jed pro kočky a způsobuje rození deformovaných mláďat u krys, opic, prasat, psů a dalších druhů zvířat. Insulin je příčinou deformací u králíků a myší.

Zvířata nejsou alkoholici, nejsou kuřáci, nejsou drogově závislá, netrpí na deprese a ani se nemusejí léčit kvůli obezitě. Přesto jsou u nich zcela nesmyslně tyto fenomény uměle vyvolávány a posléze léčeny.

Kouření bylo označeno jako zdraví neškodné, protože v laboratořích nebyla u zvířat prokázána rakovina následkem inhalace tabákového kouře. O škodlivosti kouření u člověka však není pochyb.Delfíni

27. dubna 2008 v 19:18 | Barča
Loví delfíny zabraňte tomu a dejte si to na blog......

Přihláška do zvířecí soutěže

26. dubna 2008 v 17:24 | BBarbucha |  psisouteze

Tak na muj e-mail kraliklucinka10@seznam.cz pošlete přihlášku......


1.)Jméno a Příjmění

2.)Přezdívka

3.)Jméno zvířátka

5.)Kolik mu je

6.)Co je to za zvíře

7.)A jakej druh

A hlavně 1 fotky


Soutěže-Rozcestník

26. dubna 2008 v 13:04 | BBarbucha
Poznávačky-Musíte poznat kdo nebo co to je..
Tipovačky-Tipujete si odpovědi..
To nebo to?-Odpovědi podle vs
Bleskowky-odpovídejte
Zvířecí soutěže-Soutěže pro zvírátka
SONB-Soutěž o nej blog
VGS-velká grafická soutěž
SONCE-soutěž o nej celebritu
SONBL-soutěž o nej blend
SONC-soutěž o nej colorku
SONZ-soitěž o nej záhlaví
SONO-soutěž o nej obrázek

Přihláška do SONB

26. dubna 2008 v 12:05 SONB
Tato soutěž je určena těm co mají blog....Zjistí se kdo má nejhezčí blog...
Napište :
1.)Vaši přezdívku
2.)Adresu na váš blog
3.)Váš e-mail
4.)O čem je Váš blogísek
5.)Chcete spřátelit
Budu ráda, když sepřihlásíhodně lidí..
Vaše BBarbucha

Cascada Bad Boy Sims 2

25. dubna 2008 v 14:15 | Barča

Cascada - Sk8er Boi

25. dubna 2008 v 14:09 | Barča